SON DAKİKA

logo

Tütüncü, “Esnafımızın yanı başındayız”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Oto Tamirciler Odası yönetimini ve ardından Akdeniz Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, her zaman esnafın yanı başında olduklarını söyledi.

Esnaf dostu belediyecilik anlayışını sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnaf ve oda turlarına devam ediyor. Başkan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde Antalya Oto Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Bucak’ı ziyaret ederek, yeniden güven tazeleyen başkan ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu. Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk ‘ün de bulunduğu ziyarette, Başkan Tütüncü, Bucak ve yönetimiyle uzun süre sohbet etti.

 

Tütüncü’ye teşekkür

 

Esnafın yanında durmaya, esnafla aynı gönül dünyasını paylaşmaya devam ettiklerini ve edeceklerini belirten Başkan Tütüncü, “İlk günden bu yana olan hassasiyetimizi gösteriyoruz. Bundan sonra da aynı hissiyatla çalışmalarımıza devam edeceğimizi ve sizlerle gönül bağımızı aralıksız sürdüreceğimizi ifade etmek istiyorum” dedi. Sanayi esnafının yüzde 90’ının Kepezli olduğunu belirten Antalya Oto Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Bucak’ da, katkılarından dolayı teşekkür ederek,  Başkan Tütüncü’ye anı şilti takdim etti.

 

 

Sanayi esnafını da gezdi

 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Oto Tamirciler Odası ziyaretinin ardından Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk ile birlikte sanayi sitesi esnafını gezdi. Başkan Tütüncü, marangoz, demir, pencere gibi imalathanelerin yanı sıra aile sağlığı merkezi ve büfe esnafını ziyaret ederek, esnafın istek ve taleplerini de tek tek dinledi.

 

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

2018.10.05 13:42:58

Yorum Yap