SON DAKİKA

logo

ALANYA ULUSLARARASI JAZZ GÜNLERİ’NDE MUHTEŞEM FİNAL

Dünyaca ünlü Türk ve yabancı caz müzisyenlerinin sahne aldığı 15. Alanya Uluslararası Jazz Günleri, Anjelika Akbar, YinonMuallem ve Elif Tuğba Tekışık’ın muhteşem konseriyle sona erdi.

Karsu Dönmez, Sarah Lancman, Emin Fındıkoğlu, Brassolist, CharlotteWassy Quintet, Anjelika Akbar, YinonMuallem ve Elif Tuğba Tekışık gibi Dünyaca ünlü Türk ve yabancı caz müzisyenlerinin sahne aldığı 15. Alanya Uluslararası Jazz Günleri sona erdi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, eşi Yıldız Yücel, belediye meclis üyeleri, protokol üyeleri ve binlerce vatandaş Alanya Jazz Günleri’nin kapanış gecesini canlı olarak izledi.

YAĞMUR DA ENGEL OLAMADI

Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen Alanya Uluslararası Jazz Günleri’nin kapanış gecesinde, Anjelika Akbar, YinonMuallem ve Elif Tuğba Tekışık’ın muhteşem konserine yağan yağmur da engel olamadı. Alanya Belediyesi’nin yağmurlukları görevliler tarafından vatandaşlara tek tek dağıtılırken vatandaşların alanı terk etmemesi sanatçılar tarafından takdir aldı.

YAĞMUR ALTINDA JAZZ KEYFİ

Kapanış gecesinde Anjelika Akbar, YinonMuallem ve Elif Tuğba Tekışık, sevilen parçalarını Alanyalı caz severler için seslendirdi. Özellikle grubun yağmur isimli parçalarını art arda söylemesi yağan yağmurla birlikte keyifli dakikaların yaşanmasına sebep oldu.  

YÜCEL: “JAZZLA DOLU MUHTEŞEM 4 GÜN YAŞADIK”

Anjelika Akbar, YinonMuallem ve Elif Tuğba Tekışıkgrubuna çiçek ve plaket takdim eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 4 gün boyunca müzik ziyafeti yaşatan sanatçılara teşekkür etti. Başkan Yücel; “Öncelikle 15 yıldır düzenlediğimiz bu muhteşem organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Bunun yanısıra festivalimiz boyunca sahne alan tüm sanatçılarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 4 gün boyunca bizlere unutulmaz anlar yaşattılar. 4 akşam boyunca bizleri yalnız bırakmayan, alanımızı tıklım tıklım dolduran, özellikle de bu akşam yağan yağmura rağmen alanımızı terk etmeyen bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 16. yılımızda da bu muhteşem atmosferde bir arada olmak temennisiyle herkese iyi akşamlar diliyorum.” dedi.

 

 

Bilgi için:

Tunç ÜNLÜ

Alanya Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi

tuncunlu@alanya.bel.tr

2018.10.01 09:57:30

Yorum Yap