SON DAKİKA

logo

BANKSIZ OKUL KALMASIN PROJESİ 2018-2019 ÖĞRETİM YILINDA DA DEVAM EDİYOR

Yatırım programlarında eğitim-öğretime her zaman öncelik veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçe genelindeki okullarda eğitim- öğretim gören çocukları sevindirmeye devam ediyor. “Banksız Okulumuz Kalmasın” projesi ile tüm okullarda öğrencilere rahat ve modern bir ortam sağlıyor.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile öğrencileri sevindiren “ Banksız Okulumuz Kalmasın” projesi kapsamındayeni açılan okullara oturma bankları dağıtmaya başladı. İlk bankların okul yönetiminin talepleri doğrultusunda Nezihe Türktaşorta okulu, Fatih Sultan Mehmet orta okulu ve Melahat Seher ilköğretim okullarına okul yönetimin belirlediği noktalara montajları yapıldı.

 

 Alanya Belediyesi Park Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, “Banksız Okulumuz Kalmasın” projesini ilçe genelindeki tüm okullarda uygulayacağız. Şu an bankları dağıtmaya başladık. Okul yönetimin belirlediği noktalara montajını yapacağız. Çocuklarımızın yüzlerindeki sevinç her şeye değer diye düşünüyoruz. Şimdiden tüm okullarımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

 

 

2018.09.27 13:28:44

Yorum Yap