SON DAKİKA

logo

BAŞKAN YÜCEL TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI 5. BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, danışmanlık ve saha hizmetleri veren Bilgi Toplama Merkezi (BTM) tarafından Türkiye genelinde yapılan bir araştırmada en başarılı 5 belediye başkanı arasında yer aldı.

Türkiye genelinde danışmanlık ve saha hizmetleri veren Bilgi Toplama Merkezi (BTM) tarafından cep telefonu görüşmeleri ile yapılan en başarılı belediye başkanları araştırmasında MHP’li Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yüzde 70.2’lik oranla en başarılı belediye başkanları arasında beşinci oldu.

HER İLÇEDEN 600 KİŞİ İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Her ilçeden 600 kişi ile 04-14 Eylül tarihleri arasında yapılan görüşmeler ile gerçekleştirilen araştırmada, en başarılı belediye başkanı unvanınıyüzde 75.3’lük başarı oranı yakalayanGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin,  CHP’li Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek paylaştı.

BAŞKAN YÜCEL %70.2’LİK ORANLA 5. SIRADA

Hata payı yüzde 3 olarak açıklanan araştırmada, MHP’li belediye Başkanlarından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün 71.4 oranında beğeni ile dördüncü, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise ortalama 500 bin görüşmede 401.940 beğeni alarak70.2’lik oranla beşinci sırada yer aldı.

İLK 10’DA TEK MHP’Lİ İLÇE BELEDİYESİ ALANYA

Türkiye genelinde danışmanlık ve saha hizmetleri veren Bilgi Toplama Merkezi (BTM) tarafından cep telefonu görüşmeleri ile yapılan en başarılı belediye başkanları araştırmasında, ilk 10 sırada MHP’li ilçe belediyeleri arasında sadece Alanya Belediyesi yer aldı. Ayrıca listede ilk 5’te 3 ilçe belediyesinin yer alması da dikkat çekti.

BAŞKAN YÜCEL VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ankete katılarak Alanya Belediyesi’nin çalışmalarını beğenen vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Yücel; “Görev sürecimiz boyuncainsan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet ettik. Hizmetlerimizi beğenerek bizleri en başarılı 5 belediye arasına yerleştiren vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Aynı anlayış ve çalışkanlığımızla Alanyamıza hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bilgi için:

 

2018.09.19 10:35:57

Yorum Yap