SON DAKİKA

logo

Tütüncü Sitelerin Taleplerini Dinliyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, har hafta farklı mahallelerdeki siteleri ziyaret ederek, hemşehrilerinin taleplerini dinliyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, akşamları ev ziyaretleri, gündüzleri ise esnaf ve site ziyaretleri ile ilçede çalmadık kapı bırakmıyor. Başkan Tütüncü, Varsak-Karşıyaka’daki site ziyaretlerini sürdürüyor. Şule 2, Türkeş ve Yeni Eğitimciler Sitelerini ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, site yöneticilerinin ve site sakinlerinin istek ve dileklerini dinledi. Hemşehrilerinin bank, çocuk oyun alanları bakım ve onarımı, toplu taşıma güzergahlarının değiştirilmesi, güvenlik ve aydınlatma gibi taleplerini dinleyen Başkan Tütüncü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki  talepleri anında bürokratlarına bildiriyor.

 

Tütüncü, “Hizmet için varız”

 

Kepez Belediyesi olarak her zaman hizmeti hemşehrilerinin ayağına götürdüklerini belirten Başkan Tütüncü, site ziyaretlerine devam ettikleri Varsak bölgesinin yatırımlar ile daha da geliştiğini söyledi.  Antalya’nın en büyük yatırımı olan tramvay hattının Varsak bölgesinde gerçekleştiğini vurgulayan Tütüncü, “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 112 istasyonu, polis merkezi, tam olimpik yüzme havuzu, arkeopark gibi başlıca hizmetlerimizin yanında, imar, yol ve altyapı gibi büyük yatırımları Varsak bölgemize yaptık. Daha konforlu bir yaşam isteyen hemşerilerimizin yeni beklentilerini öğrenmek için, bu ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Biz hemşehrilerimize hizmet için varız” dedi.

 

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

2018.11.27 12:59:22

Yorum Yap