SON DAKİKA

logo

Bocce Şampiyonlarından Ziyaret

Balkan Bocce Şampiyonası, ve Uluslar arası BocceRaffaVolo ve Petank Turnuvası ve Kemer Open Petank Turnuvasında derece alan sporcular Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Bocce Bowling Dart Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Yağmur Uzun Sporcuların çalışmaları hakkında Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu’na bilgi verdi. Uzun,27 Ekim -4 Kasım tarihleri arasında ve Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunu tarafından
gerçekleştirilen Balkan Bocce Şampiyonası, ve Uluslar arası BocceRaffaVolo ve Petank Turnuvası  ve  Kemer Open Petank Turnuvası  Antalya’nın Kemer ilçesinde sona erdi.  Milli Takımlar arası Balkan Şampiyonasında Yunus Emre Sevinç Tek Erkekler Kategorisindebirinci,Ferit Özcan ikinci, BocceRaffaVolo ve Petank Turnuvası  Fatma Özdemir’in ise şampiyon olduğunu söyledi.

Bocce’de Antalya olarak iyiyiz

Sporcularla uzun süre sohbet eden  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Antalya’da Bocce’nin sevilen bir spor branşı olduğunu ve Bocce’nin hızla geliştiğini belirtti. Kazanılan  başarıların kendisini mutlu ettiğini belirten Hacıcaferoğlu, “Ülkemizi şampiyonada aldığınız başarıyla layığıyla temsil ettiniz, hedefiniz bundan sonra olimpiyat başarısı olmalıdır dedi. Hacıcaferoğlu, sporculara spor malzemesi hediye etti. Ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

 

2018.11.26 08:53:56

Yorum Yap