SON DAKİKA

logo

Kepez’de Hanımlar Mutlu

Hanımların daha mutlu olduğu bir Kepez için çalıştıklarını belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Önümüzdeki süreçte çok daha güzel bir hizmet dönemini Kepez’imize kazandıracağız. Yeni dönemde daha büyük hedeflerimiz, hanımlarımıza yönelik daha büyük hayallerimiz ve esaslı projelerimiz var.”dedi.

Kepez Belediyesi, ayda bir kez farklı mahallelerde düzenlediği kadınlar matinesi ile ilçe hanımlarına eğlence imkânı sunuyor. Kepez Belediyesi’nin meslek ve sanat edindirme kursları AKMEK’in ve Kadınlar Koordinasyon Merkezi’nin organize ettiği ve gelenekselleşen matinenin yeni sezondaki ilk buluşması Dokuma bölgesinde oldu. Bir düğün salonunda gerçekleşen eğlenceye Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile AKMEK’in hanım kursiyerleri, öğretmenleri ile çevredeki mahallelerde yaşayan hanımlar katıldı.

“Kepezli hanımlarla gönül gönüleyiz”
Başkan Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada Kepezli hanımların kendini mutlu ve iyi hissettiği bir şehri inşa etmek için çalıştıklarını söyledi. Hanımlara yönelik daha güzel hizmetler yapabilmek için mesai arkadaşlarıyla gece-gündüz çalıştıklarını aktaran Başkan Tütüncü, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bu çalışmalar içerisinde en çok sevdiğimiz şeylerin başında her vesile ile hanım kardeşlerimizle beraber olmak, bir olmak ve onlarla gönülden gönüle bir yolu bulabilmek geliyor. Yeri geliyor hanımlarımızla evlerinde düzenledikleri günlerde onlarla bir araya geliyoruz. Yeri geliyor matinelerde buluşuyoruz.  Mahallelerde çeşitli etkinliklerde hanım kardeşlerimizle birlikte oluyoruz. Neden? Çünkü biz hanımlarımızı çok seviyoruz. Bu sezonda da çok güzel eğlence toplantılarını birlikte yapmaya devam edeceğiz. Kepezli hanım kardeşlerim, AKMEK’e gidecekler ve bir meslek ve sanatı öğrenerek çok farklı bir ortamı yakalayacaklar.  Matine gibi eğlencelerle de hep birlikte olacağız; coşacağız, eğleneceğiz ve gönül gönüle olacağız.

Yeni dönemde de hanımların yüzü gülecek
Tütüncü,  AKMEK ve Kepez Belediyesi Kadınlar Koordinasyon Merkezi ile hanımlara yönelik çok güzel çalışmalar yaptıklarını hatırlatarak, konuşmasını şöyle tamamladı: “Önümüzdeki süreçte çok daha güzel bir hizmet ve çalışma dönemini Antalya’mıza, Kepez’imize hep birlikte kazandıracağız.  Çok daha büyük hedeflerimiz, hanımlarımıza yönelik çok daha büyük hayallerimiz, daha esaslı projelerimiz var. Bunları hep birlikte hayata geçireceğiz. Önemli olan omuz omuza, gönül gönüle olmak. Hep birlikte, hep beraber; durmak yok, yola devam diyeceğiz. Gece gündüz yol yürümeye devam edeceğiz.”

Öğretmenler gününü kutladı
Konuşmasının ardından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla AKMEK’te görev yapan öğretmenlerle pasta kesen Başkan Hakan Tütüncü, “Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım. Onlar bizim gözbebeğimiz. Öğretmenlerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.”
Tütüncü, daha sonra Kepezli hanımların fotoğraf çekme isteğini de kırmadı.

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

 

 

 

 

 

2018.11.26 08:46:16

Yorum Yap