SON DAKİKA

logo

Başkan Böcek, Muhtarlarla Buluştu

Muhtarlar için “Mahallelerimizin gözü kulağı” diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı’nda görev yapan muhtarlar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Konyaaltı’nda mahalle muhtarlarıyla her fırsatta bir araya gelen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geleneksel mahalle muhtarları toplantısı ile bölge muhtarlarını ağırladı. Başkan Böcek, Konyaaltı Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Faruk Kıldıran ile İlçe mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda, Belediye hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Bugüne kadar vermiş oldukları sözleri bir bir hayata geçirdiklerini dile getiren Başkan Muhittin Böcek, Toros Mahallesi'nde 32 bin metrekare alan üzerine Expo 2016 Antalya Parkı'nın yapımını tamamladıklarını söyledi. Bununla birlikte çocuk kreşi ve gündüz bakımevleri, Konyaaltı Belediyesi Konyaaltı Cemevi, Yaşlılar Kreşi, Kadınlar Sanat ve Eğitim Lokali, ATM Parkı, kapalı pazar yerleri, sağlıklı yaşam merkezi gibi projelerin inşaat çalışmalarını tamamladıklarını ve hizmete açtıklarını kaydetti.

MODERN MUHTAREVLERİ HİZMETE AÇILDI
"Muhtarevlerini sadece inşa etmekle kalmıyor, klimasından bilgisayarına tüm tefrişatını da belediye olarak biz karşılıyoruz" diyen Başkan Böcek, Liman, Sarısu, Hurma, Uncalı, Arapsuyu, Toros ve Akkuyu mahallelerinde modern muhtarevlerini hizmete açtıklarını, tüm muhtarlık binalarının su ve elektrik faturalarını da ödediklerini söyledi.

7'DEN 70'E HERKES İÇİN HİZMET
Sosyal belediyeciliğin tüm gereklerini yerine getirdiklerini ifade eden Muhittin Böcek, Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM) ile ihtiyaç sahibi kimselere yardım eli uzattıklarını söyledi. Başkan Muhittin Böcek, KOSHİM bünyesindeki sosyal birimlerle her yıl olduğu gibi bu yılda binlerce kişiye ücretsiz yardım ulaştırdıklarını kaydetti.

Konyaaltı Mahalle Muhtarı olarak Başkan Muhittin Böcek’in her zaman kendilerine destek olduğunu ifade eden Konyaaltı Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Faruk Kıldıran, Başkan Böcek’e yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

2018.11.23 14:53:39

Yorum Yap