SON DAKİKA

logo

ÜMMÜ ŞAHİN, MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMLARINA KATILDI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin Aksu’da düzenlenen Mevlid-i Nebi programlarına katıldı.

Ümmü Şahin ilk olarak, Aksu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Aksu Uçak Okulu Konferans Salonunda düzenlenen Mevlid-i Nebi programına katıldı. Antalya İl Müftü Yardımcısı Melek Alçın, Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen’in eşi Dilek Gökçen’in de katıldığı program “Hz. Muhammed’i anlayan Gençlik” temasıyla gerçekleştirildi. Antalya Müftü Yardımcısı Melek Alçın ve Ümmü Şahin’in birer konuşma yaptığı programda Kur’an-i Kerim tilaveti, şiirler ve ilahiler okundu. Programın sonunda mektup yazma, Kur’an-ı Kerim ve şiir okuma dallarında dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

 

Ümmü Şahin; Aksu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesindeki programın ardından Kemerağzı, Toparlar, Pelitli ve Solak Camileri tarafından Pelitli Camiinde ortaklaşa düzenlenen Mevlid-i Nebi programına katıldı. Ümmü Şahin dört caminin ortaklaşa düzenlediği programın ardından Mevlid-i Nebi programına katılan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

 

Ümmü Şahin daha sonra; Vali Ertokuşbey Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen Mevlid-i Nebi programına katıldı. 

        Aksu Belediyesi Basın Servisi

2018.11.21 12:46:55

Yorum Yap