SON DAKİKA

logo

CAN SUYU VERDİ

Kundu’daki Necati Başkırt İlköğretim Okulu’nun açılışına katılan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş, öğrenciler tarafından oluşturulan okul bahçesine ağaç dikerek can suyu verdi.

Hayırsever Başkırt ailesi tarafından yaptırılan ve geçtiğimiz hafta Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un da katılımıyla açılışı gerçekleştirilen Necati Başkırt İlköğretim Okulu törenine, AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş da katıldı. Bakan Selçuk ile birlikte okulu gezerek donanımıyla ilgili bilgiler alan Karataş, Aksu’ya ve eğitim camiasına böyle bir okul kazandırdıkları için Başkırt ailesine teşekkür etti.

Bakandan teşekkür

Açılış töreni ve konuşmaların ardından öğrenciler tarafından oluşturulan okul bahçesine ağaç dikiminde bulunuldu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Deniz Karataş da ağaç dikerek can suyu verdi. Karataş, bu sırada Bakan Selçuk’a Isparta yolu üzerine 97 bin ağaç dikerek Nasuh Karataş Hatıra Ormanı oluşturduklarını ifade etti. Bakan Selçuk da doğa dostu yaklaşımlarından dolayı Karataş’a teşekkür etti.   

2018.11.17 13:15:58

Yorum Yap