SON DAKİKA

logo

Festivalde Flamenko Rüzgarı

Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği’nin düzenlendiği 7’nci Uluslararası Antalya Gitar Festivali, Deniz Friese’yle Antalya Flamenko Atölyesi’nin eşlik ettiği Ceyhun Güneş ve Mert Baycan konseriyle devam etti.

Muratpaşa Belediyesi’nin ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği’yle bu yıl 7’ncisini gerçekleştireceği Uluslararası Gitar Festivali’nde 2’nci gün sona erdi. Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde devam eden festivalin 2’nci gün sahnesinde “Endülüs’ten Anadolu’ya” projesiyle ulusal ve uluslararası festivallerde yer alan Ceyhun Güneş ve Türk ve dünya ritimlerinde uzmanlaşmış çok yönlü müzisyen Mert Baycan konseri ve onlara eşlik eden Deniz Friese ve Antalya Flamenko Atölyesi vardı.

Konser için Türkan Şoray Kültür Merkezi hınca hınç dolarken Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Kaçmaz ve Ferruh Tunç de konseri izleyenler arasında yer aldı. Güneş ve Baycansohne performansı ve onlara eşlik eden Friese ile Antalya Flamenko Atölyesi seyircileri adeta büyülerken konser bitiminde uzun süre ayakta alkışlandı. 

2018.11.17 11:37:04

Yorum Yap