SON DAKİKA

logo

RANDEVUSUZ GÖRÜŞMEDE MİNİK DANSÇILARIN ŞOVU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirdiği randevusuz görüşmeleri ilgi çekici görüntülere de sahne oluyor. Başkan Uysal; bu haftaki randevusuz görüşme programında, minik 1 kategorisinde latin ve standartta Türkiye Şampiyonu olan Emre Güney-Raya Demirhan çiftini ağırladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba Turunç Masa’da gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatinde bu hafta da komşularıyla bir araya geldi. Komşularının yaşadıkları sıkıntı, istek, öneri ve memnuniyetlerini dinleyen Başkan Uysal’a minik dansçılar sürpriz yaptı.

 Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nca düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda minik 1 kategorisinde latin ve standartta Türkiye Şampiyonu olan Emre Güney-Raya Demirhan çifti, anneleri Olga Güney ve Ekaterina Demirhan’la birlikte Başkan Uysal’a konuk oldu. Dansın minik şampiyonları Emre Güney-Raya Demirhan çifti, randevusuz görüşmede kısa bir gösteri sundu. Başkan Uysal, 9 yaşındaki dansın minik şampiyonlarını kutlayıp, kültürden, sanattan ve spordan hiç bir zaman vazgeçmemelerini istedi.

 

2018.11.14 14:41:53

Yorum Yap