Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Hayırsever Kardeşler İle Vali Karaloğlu Protokol İmzaladı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, diş hekimi Sibel Sönmez ve vekaletini aldığı ablası mimar Zuhal Sönmez ile Kepez ilçesinde yaptıracakları 4 derslikli anaokulu için protokol imzaladı.

18 Agustos 2016 20:48
Yorum Sayısı :0  


     
Daha önce babası Arif Sönmez anısına Manisa'nın Gördes ilçesinde anaokulu yaptırdığını açıklayan Sibel Sönmez ise "10 ay önce de annem Neşe Sönmez’i kaybettik. Bunun üzerine memleketimizde annem ve babam için ablamla ayrıca bir anaokulu yaptırmaya karar verdik” dedi.

Vali Münir Karaloğlu, makamında gerçekleşen imza töreninde yaptığı konuşmada, merhum anne babaları Neşe – Arif Sönmez adına anaokulu  yaptıracak olan hayırsever diş hekimi Sibel Sönmez ile İstanbul’da yaşayan mimar ablası Zuhal Sönmez’e teşekkür etti.

Sönmez kardeşlerin anne ve babasına rahmet dileyen Vali Karaloğlu, "Sibel Sönmez ve ablası Zuhal Sönmez hanımefendi 450 bin lira bağışlayacaklar. Merhum anne ve babaları adına bir anaokulu yapacağız. Allah hayırlarını kabul etsin. Ne mutlu anne ve babalarına ki böyle hayırlı evlatlar yetiştirmişler" diye konuştu.   

Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek de ilçede 8’i devlet, 5’i özel 13 anaokulu bulunduğunu açıkladı.  8 anaokulundaki derslik sayısının 46 olduğunu bildiren Özgödek, Kepez İlkokulu bahçesine yapılacak söz konusu 4 derslikli anaokuluyla ihtiyaçlarının yüzde 10'unun karşılanmış olacağını sözlerine ekledi.  

Vali Münir Karaloğlu ile hayırsever Sönmez, konuşmaların ardından1 yıl içerisinde yapılması planlanan okul protokolünü imzaladı. Törende,  İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan ve diğer yetkililer de hazır bulundu.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...