Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Trafik Eğitimi Alan Öğrencilere Başkan Süprizi

Muratpaşa Belediyesi öğrencilere, teorik ve pratik trafik eğitimi veriyor. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal sürpriz yapıp, trafik eğitim parkını ziyaret ederek, trafik eğitimi alan öğrencilerle sohbet etti.

11 Mayis 2016 12:19
Yorum Sayısı :0  


Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Fener Mahallesi’ndeki Trafik Eğitim Parkı’nda, trafik eğitimi gören öğrencilere sürpriz yaptı. Başkan Uysal; İrfan İlk İlkokulu öğrencilerine trafikle ilgili sorular sordu. Öğrenciler ise, Başkan Uysal’a, Anneler Günü’nde ne hediye aldığını sordu. Başkan Uysal’ın, öğrencilerle sohbeti neşeli anlar yaşanmasına neden oldu. Başkan Uysal, öğrencilerle birlikte profesyonel eğitimcilerin verdiği teorik trafik dersini dinlerken, uygulamalı dersi de takip etti.

 

‘Çocuklarımız çok değerli’

Yılın ilk 4 ayında 5300 ilköğretim okulu öğrencisine trafik eğitimi sunduklarını söyleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Çocuklarımız, bizim için çok değerli. Trafikte, herhangi bir olumsuzluk yaşamamaları için bu tür eğitimler çok önemli. Muratpaşamız’daki her çocuğumuzun temel trafik eğitimi almasını planlıyoruz” dedi. Başkan Uysal, eğitim çalışması sonrası, öğrencilere katılım sertifikası verirken, boyama kitabı da hediye etti.

 

Teorik ve pratik eğitim

Profesyonel eğitimciler, gözetiminde gerçekleştirilen trafik eğitiminde; teorik dersin yanı sıra yakıtlı özel araçlarla da pratik eğitim olanağı sunuluyor. Teorik bilgilerin aktarılmasının ardından öğrenciler, profesyonel eğitimciler gözetiminde, araçlara binerek araç kullanıyor. Muratpaşa Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda kavşaklar, trafik tabelaları, yol çizgileri, kaldırım ve virajlar bulunuyor.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...