Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Cömert Caddesi Batı Bölgesi'nin Yeni Yüzü Oldu

Alanya Belediyesi'nin Konaklı Mahallesi Cömert Caddesi'nde başlattığı kaldırım ve parke çalışmasında sona gelindi.

10 Mayis 2016 18:41
Yorum Sayısı :0  


Çalışmaları yerinde denetleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Cömert Caddesi, kaldırım ve peyzaj çalışmasından sonra yeni görünümüyle Konaklı’ya yeni bir vizyon kazandıracak.” dedi.

 

10 METRE OLAN YOL 20 METREYE GENİŞLETİLDİ

Alanya Belediyesi tarafından Konaklı Mahallesi’nde halkın yoğun olarak kullandığı Cömert Caddesi’nde geçtiğimiz ay başlatılan kaldırım ve parke çalışmasında sona gelindi. Çalışma kapsamında 10 metre olan yol,  imar planına uygun olarak 20 metre genişliğe çıkarıldı. Ayrıca yola 150 metre perde duvar yapıldı.

 

20 BİN METREKÜP PARKE TAŞI DÖŞENDİ

Caddenin Batı bölgesini Konaklı’nın kuzeyine bağlayan en kestirme yol olacağını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Şu anda caddedeki çalışma büyük ölçüde tamamlandı.20 metreküp parke taşı döşendi. İmar planına göre 20 metre genişletilen yolda 150 metre uzunluğunda perde beton duvar yapıldı. Elektrik ve su altyapısı hazırlandı. Aydınlatma direkleri dikilerek aydınlatma altyapısı hazır hale getirildi.” dedi

 

SIRADA AYDINLATMA VE ORTA REFÜJ PEYZAJ ÇALIŞMASI VAR

Aydınlatma ve orta refüj peyzaj çalışmasının ardından yolun hizmete sunulacağını kaydeden Başkan Yücel, “Bölge halkına hayırlı olsun. Cadde gerek altyapısı gerekse üstyapısı ile Konaklı’ya yeni bir vizyon kazandıracaktır.” diye konuştu.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...