Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Başkan Dere, Başkan Çetinkaya'yı Ziyaret Etti

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'yı ziyaret etti.

10 Mayis 2016 13:36
Yorum Sayısı :0  


Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Kumluca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Atacan Ertürk, Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Faruk Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AESOB Başkanı Dere, kendisinin oda başkanı Abdullah Sevimçok’un vefatının ardından yönetim tarafından oda başkanlığına seçildiğini, bu amaçla Antalya’nın batısında yer alan oda başkanları ve belediye başkanlarına nezaket ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Adlıhan Dere’ye yeni görevinde başarılar diledi. Kumluca’da tüm sivil toplum örgütleriyle birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Çetinkaya, bunun da yürüttükleri hizmetlerin başarıya ulaşmasında önemli rol oynadığını söyledi.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...