Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Hentbolun Sultanları Türkiye Şampiyonu Oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) müsabakaları Hentbol Finalleri 4-8 Mayıs tarihleri arasında Aydın Kuşadası'nda yapıldı.

10 Mayis 2016 11:01
Yorum Sayısı :0  


Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) müsabakaları Hentbol  Finallerinde ilimiz temsil eden Antalya Yıldız Kız takımı İlk maçını Çorum 17-14, 2’nci maçını Bursa 17-15, 3’ncü maçını Kastamonu Agrubu 1’nci olan kız takımımız 4’ncü maçını B gurubu 2’ncisi Bolu ile oynadı, 14-10’luk skorla galip tamamladı. Bursa Yıldız kız takımı ile final oynayan kızlarımız 18-14’lük skorla yendi ve Türkiye Şampiyonu oldu. Karşılaşmalarda takımımızın en iyi orta oyun kurucusu olan Betül Karaaslan başarılı performansıyla göz doldurdu .

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) müsabakaları Hentbol  Finallerinde Türkiye Şampiyonu olan Antalya Yıldız Kız takımını, antrenörlerini kutluyorum. Takımımızın Antalya’ya getirdiği başarı herkesi gururlandırdı. Unutmamak gerekir ki hiçbir başarı tesadüf değildir. Sporcularımızın çalışma azmi, kendilerine güveni ve en çokta verilen destekler sayesinde başarılı bir takımın hikayesi bu ve bu hikayenin kahramanı Antalya Yıldız Kız takımımız ismini tarihe altın harflerle yazdırdı. Bizlere büyük gurur yaşatan Antalya Yıldız Kız takımımızın daha büyük hedeflere imza atmaları için başarılarının” devamını diliyorum dedi.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...