Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Başkan Tütüncü Sevinçlerine Ortak Oldu

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Kepez Belediyesi Spor Okulları ile bilgi evlerinde eğitim gören çocukların, doğum günü kutlamasına katıldı.

28 Aralik 2015 12:11
Yorum Sayısı :0  


Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Spor Okulları ile bilgi evlerinde eğitim gören Aralık ayı doğumlu 97 çocuk için düzenlenen toplu kutlamaya katıldı. Turgut Özal Spor Salonu’nda düzenlenen kutlamaya, yaklaşık 150 çocuk ile ailesi katıldı. Canlı müzik eşliğinde eğlenen öğrenciler, birbiriyle kaynaşma fırsatı buldu.

 

Anı fotoğrafları çektirdi

 

Eşi Dr. Ayşe Tütüncü ve kızı Zehra Tütüncü ile birlikte kutlamaya eşlik Tütüncü, çocuklarla birlikte dev doğum günü pastalarını kesti. Toplu hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından, Tütüncü tek tek çocuklarla anı fotoğrafı çektirdi.

 

Çocuklar bizim için önemli

 

Öğrencilerin sevinçlerine ortak olmak için kutlamaya katıldığını anlatan Tütüncü, “Çocuklar bizim için çok önemli. Çünkü onlar bizim geleceğimiz. Onları geleceğe çok güçlü şekilde taşımak için çalışıyoruz. Onların bu mutlu günlerini aileleriyle paylaşmakta çok önemli. Aileleri onlarla gurur duysun, çocuklar da velileriyle gururlansınlar.” diye konuştu. 

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...