Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
MHP Sakarya Bulvarı'nda SKM Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığı 8 Haziran seçimleri için Sakarya Bulvarında oluşturduğu Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını coşkulu bir katılımla gerçekleştirdi.

02 Mayis 2015 15:07
Yorum Sayısı :0  


 Antalya Milletvekili Adaylarının tanıtımının ve Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışında Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya AKP’li Lütfi Elvan’ın “Torosların bu tarafına insanlık dersi” vermesine sert cevap vererek “İnsanlık nasıl olur bu seçimde hep birlikte göstereceğiz.” dedi. Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul konuşması esnasında göz yaşlarına zor hakim olurken Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Mehmet Günal ise “12,5 yıllık Cumhuriyetin reklam arası 8 Haziran’da bitecektir.” dedi.

 

SON NEFESİME KADAR…


Başbuğ’un emanetine son nefesine kadar sahip çıkacağını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya “Cennet mekan Başbuğum Alparslan Türkeş onunla omuzdaşlık yapmış ahirete intikal etmiş dava arkadaşlarını ve bu davaya zerre kadar katkısı bulunmuş ve ahirete intikal etmiş ülkücü şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Başbuğum merak etme bizler sizlerin emanetine milletvekillerimizle il teşkilatlarımızla ocak teşkilatlarımızla kadın teşkilatlarımızla Asenalarımızla, genç bozkurtlarımızla son nefesimize kadar sahip çıkacağız.” dedi.


YOL VE YOLSUZLUĞU ÇOK İYİ YAPIYORLAR…


AKP’nin yolsuzluğu çok iyi yaptığını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya “AKP bir şahsiyet gönderdi Antalya’ya. İsmi de Lütfi Elvan. Ne yapıyormuş bu arkadaş? Yol yapıyormuş. Evet biliyoruz yol yaptıklarını. İyi yol yapıyorlar. Ama bir şeyi daha iyi yapıyorlar. Yolsuzluk. Yol ve yolsuzluğu çok iyi yapıyorlar. Biz buradaki hazurunla milletvekili adaylarımızla tüm teşkilatlarımızla bu yolsuzluğa son vermek için bugün buradayız. Hep birlikte son vereceğiz.” dedi.


İNSANLIK NASIL OLUR GÖSTERECEĞİZ…


AKP’li Lütfi Elvan’ın İnsanlık dersi vermeye kalkmasını sert dille eleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya “AKP’li Lütfi Elvan Gazipaşa’da herhangi partinin milletvekiline kızmış. Neymiş efendim “Torosların öteki tarafındanmış. Karaman’dan gelmiş. Oradakilere insanlığı öğretmiş sıra bu taraftaki insanlara insanlığı öğretmekmiş. İnsanlık nasıl olur bu seçimde hep birlikte göstereceğiz.” dedi. Doğu ve Batı ilçelerinde çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkan Kaya pazartesi günü itibariyle durmadan 7 gün 24 saat çalışmaya devam edeceğiz.


GÖZ YAŞLARINA ZOR HAKİM OLDU…


Geçmişte ülkücü hareketin yaşadığı sıkıntıları anlatırken göz yaşlarına zor hakim olan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul “Karanlık dönemlerde bir binanın yan duvarındaki Milliyetçi sloganı korumak için aç karına nöbet tutan 15 -16 yaşındaki fedakâr ülküdaşlarım sizleri bir dakikalığına dahi olsa hiçbir zaman unutmayacağız. O ülkücüler utanarak ve sıkılarak aç olduklarını itiraf ettikleri bir abilerinin yemek almaya gittiği zaman şehit oldular. Aç bir halde Türk kimliğini her şeyin üzerinde tutan ve Türk kimliğini canlarından olan camiamızın milliyetçi Türkiye yolundaki mücadelelerini daima hatırlayacağım. Her zaman bu mirasa sahip çıkmak için sizlerin şahitliğinde söz veriyorum. Türk milleti ve Antalya halkı için doğruluk üstlenmek Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında ülkücü camianın neferleri olarak üzerimize düşenleri yapmak. Gece demeden gündüz demeden mücadele etmek için yola çıktık.” dedi.


SARAYA KULLUK İÇİN YOLA ÇIKMIYORUZ…


Yolsuzluk çeteleri gibi saraylara kulluk yapmak için yola çıkmadıklarını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul  “Bugün birçok siyasi, ekonomik, güvenlik riskleri karşısında ülkemizin kaderinin değişeceği 7 Haziran 2015’da 25.dönem milletvekili seçimlerinin arifesinde bulunmaktayız. Ülkemizin yaşadığı ekonomik ve siyasi sıkıntılar ve bu sıkıntıların günlük hayata yansımaları her türlü baskı karartma ve sindirmeye rağmen artık gizlenemez kapatılamaz bir hal almıştır. Türk halkının teveccühü ile 2002’de iktidara gelenlerin yüce Türk milletinin ve meclisine yakışmayacak şekilde “Kimseyi dinlemem. Ben yaptım oldu.” anlayışındaki icraatları her gün izliyoruz. Siyasi hayatım boyunca Türk milletini Zapturapt altına alma heveslisi olan Türk örf ve adetlerine bu kadar uzak başka bir yönetimi daha önce görmediğimi üzülerek ifade etmek istiyorum. Bu zihniyetin ülkemize ve vatandaşlarımızı hangi akıbete doğru götürdüğü herkes açıkça görmektedir. Biz köklerimizi biliyoruz. Bu yolsuzluk çeteleri gibi Saraylara kulluk yapmak için yola çıkmıyoruz. Biz onurlu şerefliyiz. Ve dik durmayı bilen Türk milletinin birer ferdi olarak sizden aldığımız güç ile milletimiz için elimizden geleni ardımıza koymamak ve gece gündüz çalışıp bir nefer olmak için yorulmadan mücadele için yola çıkıyoruz. Şahsi çıkarlarını ve ihtiraslarını birleştirip Türk milletini 36 etnik kimliğe bölenlerinin Türk milleti için kaygısının olmadığı açıktır. Osmanlı torunu olmakla övünenler Türk askerlerinin başına çuval geçirilmesine sessiz kalmış binlerce vatan evladının kanına giren teröristlerle mücadele etmek yerine onlarla masaya oturup şehitlerimizin ve ecdadımızın hakkını çiğnemiştir. Uluslararası anlaşmalarla Türk milletine ait olduğu belirlenen ve ecdadımızın kabrinin olduğu bilinen toprakları terk ederek kaçan AKP iktidarı Ege adalarındaki yunan işgalciliğine de sessiz kalmaktadır. Hiçbir milli meselede Türk milletinin hakkını koruyamayan AKP Türk tarihinde kara bir leke olarak anılacaktır. Ayrıca Süleyman Şah türbesini kendi elleriyle yerle bir ederek çekilme rezilliği de yıllarca hatırlanacaktır. Üç kıtada at koşturan kimseye diz çökmemiş büyük Türk milletine her fırsatta ihanet eden AKP hükümetinin miladı sona ermiştir. ”dedi.


HARAM İLE HELAL’İ KARIŞTIRDILAR…


Ülkenin diktatörlüğe doğru gittiğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Mehmet Günal “2 yıldır azarak son noktasına gelen 2 dönemdir mecliste yaptığımız çalışmalar ın bir kısmını da sizlere anlatmazsam sizler sadece birazı yandaş birazı candaş medyada gördüklerinizi görüyorsunuz.  Bu seçimin önemi evet memleket bölünmek üzere evet dış politikada sıfır sorun derken sırf soruna geldik. Evet işsizliği çözeceğiz derlerken kriz sonrası oluşan 10.3’ün üzerinde 11.3 işsizlik oranına geldik. Yani her 5 gençten 1’i resmi rakamlara göre işsiz. Neresinden bakarsanız bakın 4 üniversite mezunundan 1’i işsiz durumdadır. Bütün çocuklarımız işsiz. Şimdi milliyetçi gezinen şimdi birkaç filmle milliyetçi geçinen milletimizle alay eder gibi aklımızla alay eden dün Milliyetçiliği ayaklar altına aldığını söyleyen 3 gün sonra şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu’nun adını anan ama mektubun sonrasını okumayan açıkçası iyice sapıtmış birisiyle karşı karşıyayız. Diktatörlüğe doğru gitmekteyiz. Bugün bunu oyluyacağız.12 yıldır iktidardalar yaşananlara karşı ise çıkıyor faiz lobisi diyor, Merkez Bankasına çakıyor. Şaşırıyoruz. Kimisi frenci olmuş, kimisi gazcı olmuş. Kimisi Gül’cü olmuş kimisi Erdoğancı olmuş. Bize tiyatro oynuyorlar. Arada olan size ve bize oluyor. Sonrada Habur sınır kapısından dönenlere törenler yapıyorsunuz, Oslo’da görüşme yapıyorsunuz. Şerefli masalarda pazarlıyorsunuz. Sonra dönüyor Dolmabahçe’de beynim dediğiniz danışmanınız Başbakan Yardımcısı olmuş el sıkışıyor. “Benim haberim yok.” diyorsunuz. Böyle bir şey olmaz. Bunlardan kurtulmak zorundayız. Biz MHP olarak yapıcı, yol gösterici, uzlaşmacı muhalefet anlayışı sergiledik. Ülkemizin ve milletimizin lehine olan birçok şeyin altına imza attık. Birçok torba kanunu çıkartırken arasına haram ile helali karıştırdılar.” dedi.


CUMHURİYETİN REKLAM ARASI SONA ERECEK…


AKP’nin deyimiyle 12,5 yıllık Cumhuriyet’e verilen reklam arasının 8 Haziran’da sona ereceğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Mehmet Günal “Bu seçim hırsızlardan yolsuzlardan hesap sormak için önemli. Bu seçim yoksulluğa yolsuzluğa çare bulmak için önemli. Bu seçim bölücülüğe ihanete ayrıştırmaya son vermek için son şansımız. MHP olarak Türk halkının her kesimine hitap eden bir seçim beyannamesiyle 2023 Lider ülke hedefimize önümüzdeki seçimde Türk milletinin bize vereceği yetkiyle Allah’ın izniyle bu sorunların üstesinden geleceğiz. Önce üreten yatırım yapan ihracat yapan sanayi hamlesi başlatan bir ekonomik yapı oluşturacağız. Her kafadan ses çıkan ekonomi yönetimi olmayacak. Bütün yetkilerin bir arada toplandığı bir Ekonomi bakanlığı oluşturacağız. Çiftçimize, Emeklimize, Memurumuza, Esnafımıza, İşçimize, Polisimize, öğretmenimize tüm kesime bu 12,5 yıllık tahribatın öncelikle etkisini nispeten azaltacak ve önleyecek önlemler getireceğiz. Bunun ardından yapacağımız büyüme ile yatırım hamlesiyle ilk olarak 2023 Lider ülke 2053 Süper Güç yapacağız. Antalya bizimle yürürse, Türkiye bizimle beraber yürürse 12,5 yıllık Cumhuriyetin reklam arası 8 Haziran’da bitecektir. Zaten onlarda bunu anketlerde gördükleri için çırpınıyorlar. Onun için AKP sahte milliyetçilik oynuyor.” dedi.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...