Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Atay Uslu Antalya'yı Karış Karış Geziyor

7. Sırada AK Parti Antalya Milletvekili Adayı olan Atay USLU, Kaş'ın Elmalı sınırındaki mahallelerinden başlayarak, Gömbe Yaylası dahil olmak üzere 20 mahallede vatandaşlarla buluştu.

02 Mayis 2015 14:43
Yorum Sayısı :0  


Uslu Yeşilbarak, Bayındır, Gömbe, Kızılağaç, Söğütcük, Cemre, Kemer, Şemsi, Çimbir, Akörü, Sütleğen, Palamut, Çamlıköy, Aklar, Çamlıova, Çavdır, Palamut, Aklar, Çamlıova, Bezirgan mahallelerinde halkla kucaklaştı.

Atay Uslu, Gömbe ’de Cuma Namazı sonrasında kalabalık bir vatandaş kitlesiyle sohbet etti ve şunları ifade etti: “ Ben bu yörenin evladıyım. Kaş Benim Ata Yurdum. Ülkemizin farklı yörelerine hizmet etme gayretinde bulundum. Şimdi sıra memleketimde, yöremde, köyümde, ilçemizde, Antalya’mızda. Türkiye hızla büyüyor. Çünkü siz çalışıyorsunuz. Milletimiz çalışıyor. Devletimiz çalışıyor. Millete engel koymak isteyen, prangalar takmak isteyen zihniyet birer birer temizleniyor. Bu millet nice büyük oyunu bozmuştur. Şimdi 7 Haziran seçimleriyle yeniden üzerine oynanan oyunları bozacaktır. İstikrar sürsün, Türkiye Büyüsün diyecektir. Bu gün sizin coşkunuzda Yeni Türkiye’nin coşkusunu gördük. Biz siyaseti 13 yıldır yapıldığı üzere halk için, hak için yapmaya devam edeceğiz. Adalet için, kalkınma için, özgürlüklerin genişlemesi için yapmaya devam edeceğiz. Memleketimiz için Antalya için yapmaya devam edeceğiz. Biz siyaseti Musul için, Kerkük için, Filistin için, Bosna için, Kafkaslar için, dünya mazlumları için yapmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin 2023 yürüyüşü, 2071 yürüyüşü kesintisiz devam edecektir. Biz milletvekili olunca yalnızca günlük sorunları çözmekle kalmayacağız. Bölgenin güzelliklerinin, ürünlerinin daha çok değer kazanması, değer katması için projeler üreteceğiz, üretiyoruz. Vaat siyaseti değil, Eser siyaseti yapmaya devam edeceğiz. Bölgemizde Gömbe-Kaş yolu yeniden yapılacaktır. Kalkan-Kaş-Antalya yolu bölünmüş yol olacaktır. Havaalanımız olacaktır Batı Akdeniz’de. Şimdi Ak Partinin Antalya’da bir icraat kadrosu vardır: Ulaştırma Bakanımız Lütfi Elvan, Menderes Türel Başkanımız, Rıza Sümer Başkanımız ile Dinamik, millet sevdalısı bu kadro Antalya’nın kazanması için, Antalya’lının mutluluğu için hep çalışacaktır. Antalya’yı seviyorum. Toprağını, havasını, taşını seviyorum. En önemlisi insanını seviyorum. Antalya’ya ve Antalya’ya hizmet etmek büyük bir onurudur.”

Günün ilk saatlerinde Yeşilbarak mahallesinde başlayan çalışma, gece saat 24.30’da Bezirgan mahallesinde son buldu. Gece geç saat olmasına rağmen programlara yoğun katılım olması gözlerden kaçmadı. Her mahallede olağanüstü ilgi ile karşılanan Uslu herkesle tek tek el sıkıştı, sohbet etti. Sütleğen’den 73 yaşındaki Mehmet Amca Milletvekili Adayı Uslu’yu dinlerken çok heyecanlandığını ifade etti, şunları ekledi: “ Atay Uslu bizim çocuğumuzdur. Biz Köyre yollarında çok çalıştık. Adayımızın rahmetli dedesi ile yol yapımında çalıştık. Memleketimizden Devletimizi bilen, hizmetin nasıl yapılacağını bilen genç bir adayın çıkması bizleri çok sevindirdi. Evladımızın adaylığı bizler için onur oldu. Bölge olarak, ilçe olarak kendisine sınırsız destek veriyoruz.. ”

Atay Uslu'nun ziyaretlerine Belediye Başkanı Halil Kocaer, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, Büyükşehir Belediyesi Kaş Koordinatörü Mustafa Şalvarlı ve tam kadro Kaş teşkilatı eşlik etti.

Atay USLU, Kaş Köyre Köyüne kayıtlı bir Anne ve Babanın, Finike'li bir evladı. Uslu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. 2000 yılında Kaymakam olan Atay Uslu, Türkiye’nin farklı İlçelerinde ve Antalya’nın İbradı ilçesinde Kaymakamlık yapmış. Uslu, 2010 yılında Van Vali Yardımcılığı görevine atandı. Van'daki görevi sırasında depremi yaşadı. "Deprem Koordinasyon Merkezi’nde görevlendirildi. Yeni Van’ın inşası sürecinde çok başarılı çalışmalara imza attı. 1 yıl süreyle İngiltere Leicester Üniversitesi’nde İngiliz İdari Sistemi üzerine çalışmalar yapan Uslu, Van Vali Yardımcılığının ardından İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak çalıştı. Ak Parti Milletvekili Adayı Uslu, Kumluca’lı Seyhan Hanımla evli ve 3 kız çocuğu sahibi.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...