Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Atay Uslu Hasyurt'ta Pazarcı Esnafıyla Buluştu

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Atay Uslu, Hasyurt'ta pazar ve esnaf ziyaretinde bulundu.

01 Mayis 2015 00:29
Yorum Sayısı :0  


Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu ve Ak Parti İlçe Teşkilatı mensuplarının Uslu'ya eşlik ettiği gezide Atay Uslu, Esnafları ziyaret etti. Esnaflara Yeni Türkiye, Yeni Anayasa, İstikrar ve Başkanlık Sistemi ile ilgili görüşlerini aktardı. Hasyurt esnafı da kendi evlatlarının milletvekili olmasından çok mutlu olduklarını ve Atay Uslu'ya tam destek verdiklerini ifade ettiler.

Daha sonra Hasyurt semt pazarındaki vatandaşlarla ve pazarcıların her biriyle tek tek selamlaştı ve sohbet etti. Atay Uslu, kendisine iletilen 'kapalı pazar' talebini Belediye Başkanlarıyla da konuşacağını ifade etti ve isteğin takipçisi olma konusunda pazarcı esnafa söz verdi. Antalya’da vatandaşa hizmet için dev bir kadro olduğunu ifade eden Uslu; “ Ulaştırma Bakanımız Lütfi Elvan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel, milletvekili adaylarımız millete hizmet için seferber olmuştur. “ dedi.

Pazarcı esnafıyla çay içip sohbet eden Uslu, yaptığı kısa konuşmada şunları ifade etti: “Sizlere pazarcı esnaflarımızın tamamına hayırlı, bereketli kazançlar temenni ediyorum. Pazarcı esnafının milletimizin gönlündeki yeri, inanın, ne bol ışıklı, büyük levhalı AVM ler ile ne de devasa alanda açılmış dev marketlerin hiçbiriyle mukayese kabul etmez. İnancım şu ki pazar kültürünü mutlaka yaşatmalıyız. Pazar kültürünün önemine tüm samimiyetimle inanıyorum ve bu kültürün mutlaka devam etmesini istiyorum. ”

Uslu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. Finike’li Atay USLU, Üniversite sonrası 1991-1999 yılları arasında Finike'de tarım ve gıda sektöründeki aile işletmesinde görev almış. İbradı, Eğirdir, Gediz, Taşlıçay İlçeleri Kaymakamlığı, Van Vali Yardımcılığı ve Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Daire Başkanlığı görevlerini yaptı. Seyhan Hanımla evli ve 3 kız çocuğu sahibi.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...