Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Tasavvuf Topluluğundan Kutlu Doğum Konserleri

Büyükşehir Belediyesi Tasavvuf Müziği Topluluğu, Kutlu Doğum Haftası konserlerinde izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

22 Nisan 2015 01:49
Yorum Sayısı :0  


Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına bağlı, İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Tasavvuf Müziği Topluluğu Kutlu Doğum Haftası’nda bir dizi konser verdi. Her konseri büyük ilgi çeken topluluk, 14 Nisan'da Akseki, 15 Nisan'da Alanya'da, 18 Nisan'da Finike'de, 19 Nisan'da Elmalı'da ve 20 Nisan'da Antalya Kepez Yenimahalle Kültür Merkezi'nde izleyici karşısına çıktı. Şef Aydemir Tuncer yönetiminde gerçekleşen konserler dizisinde Hz. Peygamber en güzel şekilde anıldı. Topluluk, söylediği ilahi ve kasidelerle, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Büyük beğeni toplayan topluluk izleyenlere kendini hayran bıraktı.

Şef Aydemir Tuncer, izleyicinin ilgisi ve takdirinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Bu topluluğun kurulmasına destek veren ve bizleri Antalyalı müzikseverlerle bir araya getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel'e teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...