Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Döşemealtı'nda Avrupa Aşı Haftası Kutlandı

Halkı aşı konusunda bilgilendirmek amacıyla 10 yıldır düzenlenen "Avrupa Aşı Haftası" Döşemealtı İlçesi'nde bir dizi etkinliklerle kutlandı.

22 Nisan 2015 01:43
Yorum Sayısı :0  


Bu yıl 10ncusu gerçekleştirilen Avrupa Aşı Haftası Döşemealtı İlçesi’nde kutlandı. Kutlamalara Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül, Belediye Başkanı Turgay Genç, İlçe Sağlık Müdürü Dr. S.Birgül Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Salih Ayaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gültekin Acar, İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, kurum temsilcileri ve çok sayıda veli katıldı.

İhmal edilmemeli..

Aşı yaptırmanın önemine değinen İlçe Kaymakamı Mehmet Baygül, sağlık konusunun ciddiye alınması gerektiğini, aşının da insan sağlığı açısından son derece önemli olduğunu özellikle çocukların aşılarının ihmal edilmemesi gerektiğini söyledi.

Başkan Genç’den damla aşısı..

DöşemealtıKuzeykent Aile Sağlığı Merkezi önünde gerçekleştirilen tören de Yeşilbayır İlköğretim Okulu Öğrencileri’nden oluşan halk oyunları ekibinin gösterisi ardından da müzik dinletisi yapıldı. Günün anlamına özel pasta ve kerdala kesildi ve Sağlık Merkezi gezildi. Belediye Başkanı Turgay Genç, minik bir çocuğa damla verdi ve çocukların imza isteğini yerine getirdi.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...