Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Ak Parti Antalya Milletvekili Adayları Alanya Demirtaş'ta

Ak Parti Antalya Milletvekili adayları Sena Nur Çelik ve İbrahim Aydın, bugün Demirtaş yöresindeki mahalleleri ziyaret etti.

19 Nisan 2015 21:31
Yorum Sayısı :0  


Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve partililer de milletvekili adaylarına eşlik etti.

Çelik ve Aydın, Alanya programının ilk bölümünde Alanya Müftülüğü tarafından İskele Şelale Meydanı’nda düzenlenen Kutlu Doğum Haftası programına katıldı. Ak Parti Antalya Milletvekili Adayları Sena Nur Çelik ve İbrahim Aydın, Alanya’daki programın ardından Kocaoğlan’lı, Çamlıca, Tırılar, Fakırcalı, Sapadere ve Gümüşkavak mahallelerinde düzenlenen programlara katıldı.

Gittiği mahallelerde Sena Nur Çelik ve İbrahim Aydın’a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve milletvekili adaylarını mahallenin girişinde karşılayan vatandaşlar, sevgi gösterisinde bulundu.  Vatandaşlar kendi bölgelerinden seçilebilecek bir sıradan milletvekili adayı gösterilmiş olmasını büyük bir mutlulukla karşılarken, vekil adayları Sena Nur Çelik ve İbrahim Aydın’ı adeta bağrına bastı.

Ak Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik gittiği yerlerde vatandaşa yönelik yaptığı konuşmalarında “ Ben de bu yörenin bir insanıyım. Burayla hiçbir zaman bağımı koparmadım. Yöremin insanı çok sıcak ve cana yakın. Kendi şehrimden aday gösterildiğim için çok mutluyum. Sizlerden hiçbir zaman kopuk olmayacağım. Yeter ki,  bize inanın ve güvenin her zaman emriniz de olacağım. Ben hem ulaşan, hem de ulaşılabilen bir milletvekili olacağım. Antalya’ya hizmet için gece gündüz çalışacağım “ dedi.

Ak Parti Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Aydın da konuşmalarında “ Alanya benim doyduğum memleket, ben de çok ayrı bir yeri var. Yıllarca bu yörede çalıştım. Birçok insanı bire bir tanıyorum onlar da beni tanıyor. Nasıl bir hizmet anlayışımız olduğunu herkes biliyor. Bizler halkın sorunlarıyla yatıp kalkan insanlarız. Her zaman bize ulaşabilir ve isteklerinizi aktarabilirsiniz “ dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu konuşmasında, “ 12 yılda hükümetimizin yaptığı icraatlar ortada. Yöremize bir çok hizmet getirdik. Bunlara yenilerini eklemek için önümüzdeki dönemde milletvekillerimizi meclise daha güçlü göndermemiz gerekiyor. Adayımız  İbrahim Aydın’ı hepiniz yakından tanıyorsunuz. Diğer adayımız Sena Nur Çelik de İspatlı köyünden. Kendisi Alanya adayımız. İçimizden biri.. Alanya’da Cumhuriyet tarihi boyunca seçilebilecek noktada bir kadın adayımız olmamış. Sena Nur Hanım bu anlamda da bir ilk olacak. Hepinizin desteğiyle adaylarımızı meclise göndereceğiz. Destek sizden hizmet bizden “ dedi. 

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...