Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Başkan Uysal Çocuklar İle Birlikte 100 Metrelik Resim Yaptı

Muratpaşa Belediyesi Çocuk Sokağı Şenlikleri devam ediyor. Yüksekalan Mahallesi'ndeki şenliğe katılan Başkan Uysal, çocuklarla birlikte yaklaşık 100 metrelik bez üzerine resim yaptı.

12 Nisan 2015 20:48
Yorum Sayısı :0  


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı nisan ayı boyunca, Muratpaşa’nın değişik  bölgelerinde şenlik havasında kutlamayı amaçlayan Muratpaşa Belediyesi’nin Çocuk Sokağı Şenlikleri coşkuyla sürüyor.  Bayındır Palmiye Parkı’nda ilki düzenlenen Çocuk Sokağı Şenliklerinin, ikincisi, Yüksekalan Mahallesi’nde yapıldı. Yüksekalan Mahallesi meydanında yapılan şenliğe, çocuklar ve aileler büyük ilgi gösterdi. Mutlu çocuk sesleri, Bayındır’dan sonra Yüksekalan Mahallesi’nden yükseldi.

 

Uysal, çocuklarla resim yaptı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ailelerle çocukların sevgi gösterileri arasında şenliğe katıldı. Başkan Uysal; yere serilen yaklaşık 100 metre uzunluktaki beze, çocuklarla birlikte resmi yaptı. Başkan Uysal, bezin üzerine; sevgi ve barış ağacı resmi çizdi. Çocukların, hatıra fotoğrafı çektirmek için birbirleri ile yarıştığı Başkan Uysal; Muratpaşa’nın her mahallesinin her vatandaşının mutluluğu için çalıştıklarını söyledi.

 

Muratpaşa Belediyesi Çocuk Sokağı Şenliği; 18-19 Nisan’da Konuksever Mahallesi 795 Sokak’ta ve 25-26 Nisan tarihlerinde de Falez Park’ta devam edecek. 

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...