Erkin Özgünsür
Terör Belası
M.Emin Özgünsür
Sedef Hastalığı ve Para Tuzakları -2
Ferudun Özgünsür
Sahada Röportaj
İsa Kavlak
Nisanda Kar
R.Levent Kutay
Aşkın "A" Hali
Berna Kaya
İçinize Bakın
Caner Kolağasıgil
Hayatımız Survivor
   

Antalya'da En Çok Tercih Ettiğiniz Serinleme Yöntemi Nedir ?

Tüm Anketler

 
ANTALYA
Medical Park'tan Moral Yemeği

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Pediatrik Kemik İliği Nakli Bölümü'nde tedavi gören ve yeniden sağlığına kavuşan çocukların yanı sıra Finike Talasemi Derneği'nin de katılımıyla 7 Mehmet Restoran'da yemek düzenlendi.

24 Temmuz 2014 12:48
Yorum Sayısı :0  


Kendileri için özel hazırlanan menü eşliğinde lezzetli tatları tadan çocuklar, eğlenceli aktivitelerle de eğlenceli anlar yaşadı. Organizasyona;Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Pediatrik Kemik İliği Nakli Bölümü Başkanı Prof. Dr. Akif Yeşilipek’in yanı sıra Finike Talasemi Derneği Başkanı Erkan Çöküş, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Pediatrik Kemik İliği Bölümü çalışanları ve aileler katıldı.

Düzenlenen yemekle ilgili açıklamalarda bulunan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Pediatrik Kemik İliği Nakli Bölümü Başkanı Prof. Dr. Akif Yeşilipek, “Medical Park Antalya Hastanesi Çocuk Hematoloji, Onkoloji ve Çocuk Kemik İliği Bölümü’nde tedavi gören hastalarımıza düzenlenen bu yemek için ilgililere çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız için farklı bir ortamda bir arada olma fırsatımız oldu. Bu tip sosyal aktiviteler, yoğun tedavi gören hastalarımız adına önemli moral kaynağı olmaktadır” diye konuştu.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...